.

НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ЗАОЧНО-ДИСТАНЦІЙНОЇ ОСВІТИ
ДИСТАНЦIЙНЕ НАВЧАННЯ

Переваги дистанційного навчання

 

У зручний для себе час

 Не потрібно ходити на лекції і семінари та адаптуватися під незручний графік занять. Ви отримуєте все необхідне для навчання від першої букви до останньої крапки. Навіть серед ночі Ви маєте змогу через Інтернет переглянути лекцію, виконати завдання, пройти тести самоконтролю.

 

У зручному для себе місці

 За місцем вашого проживання, у бібліотеці або на березі моря, у тиші зимового вечора, або серед пасажирів транспорту в годину пік - ви можете продовжити свої заняття. Це особливо важливо для людей із обмеженими фізичними можливостями.

 

При повному інформаційному забезпеченні персонально для кожного студента

 Так - персонально підібраний за вашим замовленням матеріал - нічого зайвого, повне та послідовне викладення необхідного матеріалу, на будь-якому носії, у будь-якому форматі.

 

Якісне вивчення навчальних предметів

 Успішно навчатись - не важко, а приємно - якщо навчання проводиться за новітніми дистанційними технологіями.

 

Новітні технології

 Математичне моделювання інформаційного простору, варіативні плани, інтерактивний та адаптивний навчальний матеріал та інші розробки, що наші студенти можуть застосовувати вже сьогодні, а інші побачать подібні технології тільки через роки.

 

За меншу ціну

 У 2(!) рази менше ціна, ніж на денному відділені. При абсолютній економії на супутніх витратах - не потрібно нікуди їздити, не потрібно платити за проживання в готелі чи гуртожитку, за підручники, методичні вказівки тощо. Ви платите лише за навчання!

 

Диплом державного зразка

 

 

Для студентів денної форми навчання:

 можливість отримати паралельно дві освіти при мінімальних затратах. Здаєте академічну різницю – і, паралельно навчаючись, отримуєте другий диплом, що сприятиме одержанню кращої роботи. Можливо одержати диплом про другу вищу освіту.